Memoriał Zbigniewa Majewskiego – 4 Edycja Pucharu Polski

W dniach 15-17.12.2023 r w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie odbyła się 4 Edycja Pucharu Polski – Memoriał Zbigniewa Majewskiego. W wydarzeniu tym wzięło udział 64 zawodniczek i zawodników. Nasze Stowarzyszenie reprezentowało 18 zawodników:  Małgorzata Karbownik, Pola Wolska, Maja Biernacka, Olga Cisek, Aleksandra Kazubska, Hanna Jakubowska, Hanna Matusik, Cisek Olga, Alicja Dobrzyńska, Daniel Ławrynowicz, Hubert Skibiak, Igor Radomyski, Łukasz Nowik, Maksymilian Dobosz, Antoni Cisek, Szymon Pawlak, Kajetan Szpryniel, Tomasz Wasiuk i Dominik Radomyski.

W kategorii Open z jazdą konną na miejscu drugim uplasowała się Małgorzata Karbownik, natomiast z OCR stanęła na najwyższym miejscu podium. W klasyfikacji z OCR wysoką trzecią lokatę uzyskała Pola Wolska.
W kategorii Open mężczyzn z jazdą konną na najniższym stopniu podium stanął Daniel Ławrynowicz. W klasyfikacji z OCR triumfował Hubert Skibiak.

W kategorii U19 mężczyzn na drugim miejscu podium uplasował się Igor Radomyski, a Łukasz Nowik stanął na najniższym stopniu podium.

W kategorii U17 kobiet najlepiej poradziła sobie Aleksandra Kazubska, która zmagania zakończyła na wysokim 3 miejscu. Na miejscu 5 uplasowała się Hanna Jakubowska, a tuż za nią Hanna Matusik. Wśród mężczyzn najwyżej sklasyfikowany został Maksymilian Dobosz zajmując 2 miejsce. Antoni Cisek zmagania zakończył na miejscu 8.