Zgrupowanie pływackie w Drzonkowie – turnus II

W dniach 13 – 27.08.2020 r. odbyło się drugie zgrupowanie pływackie w Drzonkowie, tym razem dla starszych zawodników naszego Stowarzyszenia. Przez dwa tygodnie “Legioniści” z roczników 2005-2010 ciężko pracowali nad formą.

Podczas zgrupowania zawodnicy szlifowali formę w pływaniu, bieganiu, strzelaniu i jeździe konnej. Podczas zgrupowania zostały przeprowadzone trzy sprawdziany. Pierwszym był sprawdzian w dwuboju nowoczesnym (pływanie – 100m, bieg – 1000m), drugim – „Super Pływak” (30 min. pływania ciągiem), a trzecim – „Super Biegacz” (12 min. biegania ciągiem). W pierwszym ze sprawdzianów nie brali udziału zawodnicy startujący w Mistrzostwach Polski w trójboju w formule „Laser Run”  https://pieciobojlegia.pl/mistrzostwa-polski-u17-w-formule-laser-run-w-drzonkowie/ Za wyniki w ostatnich dwóch sprawdzianach wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni dyplomami oraz  klubowymi medalami, a zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymali puchary. Wszystkim gratulujemy osiągniętych sukcesów.

Nie tylko samą pracą człowiek żyje, dlatego też obozowicze mieli okazję oglądać mecz żużlowy, który przyniósł wiele emocji. Mimo, że nie wszyscy byli zachwycenie, było to ciekawe doświadczenie. Zwiedzili również Międzyrzecki Rejon Umocniony w Pniewie oraz Pomnik Chrystusa Króla w Świebodzinie.

Poniżej przedstawiamy wyniki sprawdzianów „Super Pływak” i „Super Biegacz”:

SP i SB Drzonków 2020 (2)

Wyniki sprawdzianu “2-bój nowoczesny”:

Wyniki 2-bój 2020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *