Wyniki II Edycji Pucharu Polski – Drzonków 28-30.03.2018 r.

W dniach 28-30.03.2018 r. w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji im. Zbigniewa Majewskiego w Drzonkowie odbyła się II Edycja Pucharu Polski w 5-boju i 4-boju nowoczesnym w obsadzie międzynarodowej. Wśród 104 sportowców z 10 krajów Dominika Karolak – zawodniczka naszego Stowarzyszenia – po bardzo dobrej szermierce, pływaniu, jeździe konnej i udanym biegu łączonym ze strzelaniem, zajęła znakomite 5 m. w klasyfikacji open, a wśród Polek była bezkonkurencyjna. Dodatkowo należy podkreślić, że w swojej kategorii wiekowej (młodzieżowiec) zajęła 3 m.

Znakomicie odnalazła się na tak dużych zawodach też nasza młodsza zawodniczka – Natalia Bieniecka, która w kategorii U19 open zajęła 4 m., a w klasyfikacji krajowej 3 m.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!