Podsumowanie sezonu 2018/19

Dnia 24.11.2019 r. odbyło się podsumowanie sezonu 2018/19, które po raz pierwszy zostało podzielone na dwie części. Pierwsza, oficjalna część miała miejsce w Centrum Kultury Izabelin przy ul. Matejki 21, podczas której trenerzy osobiście wręczali naszym najlepszym zawodnikom plakiety pamiątkowe, wyróżnienia oraz puchary za osiągnięcia sportowe w minionym sezonie. Druga, mniej oficjalna część odbyła się jak dotychczas na Polanie Jakubów w Izabelinie, gdzie #nasilegioniści mimo obniżonej temperatury miło spędzali czas, ogrzewając się przy ognisku, smażąc kiełbaski i kosztując „mamusiowych” specjałów.

Podczas podsumowania sezonu 2018/19 wśród starszych zawodników na wyróżnienie zasłużyli sobie: Oktawia Nowacka, Daniel Ławrynowicz oraz Łukasz Gutkowski. Z okazji zakończenia kariery sportowej trenerzy podziękowali także Dominice Karolak, za godne reprezentowanie barw klubowych w zawodach pięcioboju nowoczesnego na przestrzeni jej całej kariery sportowej. W tym roku za udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, która odbyła się w czerwcu w Drzonkowie, pamiątkowymi plakietami zostali nagrodzeni: Katarzyna Dębska, Łukasz Nowik oraz Igor Radomyski. Za wybitne osiągnięcia sportowe aż 38 pucharów zostało przyznanych naszym zawodnikom od kategorii U17, przez U15, po U13. Szczegółowe podsumowanie sezonu 2018/19 znajduje się w poniższym linku: https://www.pieciobojlegia.pl/podsumowanie-sezonu/
Jak co roku rozstrzygnięty został także konkurs na najlepszą frekwencję na treningach. Frekwencja zawodników jest czynnikiem wpływającym na wyniki oraz jakość pracy na treningach. Regularne uczestnictwo w zajęciach, punktualność oraz samodyscyplina to cechy, które będą procentować w przyszłości. Za pomocą konkursu chcemy promować oraz zwiększać świadomość dotyczącą tych cech.

W minionym sezonie sportowym najlepszymi zawodnikami pod względem frekwencji na treningach byli:

a) Zajęcia 2 x w tygodniu po 30 min. [Nauka 1]
1. Styczeń Dawid
2. Zagrodzki Mateusz
3. Ruchniewicz Jan

b) Zajęcia 2 x w tygodniu po 1 godz. [Nauka 2, Aktywni]
1. Jakubowska Kamila
2. Szpryngiel Tymon
3. Chybalski Jakub

c) Zajęcia 3 x w tygodniu po 1 godz. [Nauka 3, Doskonalenie]
1. Pawlak Szymon
2. Dobrzyńska Alicja
3. Ruchniewicz Wojciech

d) Zajęcia 5 x w tygodniu po 1 godz. [Trening 1, Trening 2]
1. Jakubowska Hanna
2. Wasążnik Sandra
3. Radomyski Igor

Z przyjemnością oznajmiamy także, że z początkiem sezonu 2019/20 dołączyło do naszego Stowarzyszenia, aż 27 nowych zawodników, którzy otrzymali imienne legitymacje członkowskie.

Jednocześnie w imieniu Zarządu Stowarzyszenia oraz trenerów składamy wszystkim zawodnikom gratulacje oraz słowa uznania za wywalczone lokaty. Ponadto życzymy zawodnikom dalszych sukcesów sportowych, efektywnej współpracy, pomyślności i realizacji wszystkich ambitnych planów oraz niesłabnącego entuzjazmu do dalszego działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *