Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Przed nami Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (OOM) 6-8.07.2008 r. w Częstochowie. Z dumą informujemy, że w tym roku zakwalifikowało się do niej, aż 4 zawodników naszego Stowarzyszenia, to o dwóch więcej niż w roku ubiegłym.
W 3-boju nowoczesnym naszym reprezentantem będzie Tymoteusz Bigos, który po 5 Edycjach Pucharu Polski w rankingu ulokował się na 27 pozycji na 41 sklasyfikowanych zawodników.
W 2-boju natomiast będziemy mieć trzech reprezentantów. Pierwszym jest Marcin Kalenik, który w rankingu polski zajął 17 miejsce, drugim jest Miłosz Pagas, który zajął 24 miejsce i trzecim Legionistą, który zakwalifikował się na 32 miejscu jest Grzegorz Nowik. Należy podkreślić, że o udział w OOM walczyło 81 zawodników w tej kategorii wiekowej.

Wierzymy, że ilość pracy i serca wkładanego przez naszych zawodników w treningi przyniosą niedługo upragnione sukcesy. Oczekujemy z niecierpliwością do OOM i życzymy Wam chłopcy samych sukcesów.

1 thoughts on “Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

  1. Obserwuję Miłosza – jest niebywale zaangażowanym młodym sportowcem ! Życzę jemu i jego Kolegom świetnych wyników i dalszego tak pozytywnego zaangażowania !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *