Mistrzostwa Świata w kategorii U19 (Portugalia)

W Caldas da Rainha (Portugalia) odbyły się Mistrzostwa Świata juniorów w czwórboju nowoczesnym. Nasze Stowarzyszenie reprezentowała Natalia Bieniecka i o awans do finału rywalizowała w grupie C. W pływaniu uplasowała się na 16. pozycji (2:22,56), zaś w szermierce pokonała 15 rywalek i tu zajęła 21. pozycję. W kombinacji uzyskała 29. pozycję (14:41,40) i w rezultacie końcowym przypadło jej 26. miejsce w swojej grupie. Ten wynik niestety nie dał jej możliwości startu w finale.

Jednak oprócz eliminacji do finału Natalia wzięła udział w sztafecie kobiet (2-osobowa) razem z Darią Niedziałkowską (RTP „VICTORIA” Radom). Dziewczyny po szermierce (24+0 wygranych) i pływaniu uplasowały się na niezłej 4. pozycji, jednak po biegu ze strzelaniem ostatecznie zajęły 12. miejsce.