Mistrzostwa Świata U17 Aleksandria oraz Mistrzostwa Świata U19 Stambuł

W dniach 10-17.07.2023r. w Aleksandrii (Egipt) odbyły się Mistrzostwa Świata U17. Do kadry zakwalifikowało się 3 zawodników naszego Stowarzyszenia: Hanna Jakubowska, Olga Cisek oraz Maksymilian Dobosz. Po eliminacjach cała trójka zapewniła sobie start w ścisłym finale. Ostatecznie zmagania indywidualne na MŚ Hanna Jakubowska zakończyła na 12 miejscu, Olga Cisek uplasowała się na 14 pozycji, natomiast Maksymilian Dobosz na miejscu 25.
W klasyfikacji drużynowej kobiet, w skład której weszły: Hanna Jakubowska, Olga Cisek oraz Zofia Wyczołek (G-8 Bielany), Polki uplasowały się na 5 miejscu.
Podczas startu sztafet kobiet, duet Hanna Jakubowska i Olga Cisek zdobyły wysokie 4 miejsce. Sztafeta mieszana w składzie Hanna Jakubowska i Bartosz Szmytke (G-8 Bielany) zmagania zakończyła na 5 pozycji.
W Stambule (Turcja) w dniach 25-31.07.2023r. odbyły się Mistrzostwa Świata w kategorii U19. Podczas tych rozgrywek mogliśmy oglądać aż 5 zawodników naszego Stowarzyszenia: Katarzyna Dębska, Małgorzata Karbownik, Pola Wolska, Hanna Jakubowska oraz Igor Radomyski. Niestety kwalifikacji do ścisłego finału nie przeszli wszyscy. Zmagania na etapie kwalifikacji zakończyli: Pola Wolska – 19m, Hanna Jakubowska – 28m, Igor Radomyski – 14m. W finale najlepiej z naszych zaprezentowała się Katarzyna Dębska, która ostatecznie uplasowała się na 8m, Małgorzata Karbownik finiszowała jako 23 zawodniczka. W rywalizacji drużynowej, Polki w składzie: Katarzyna Dębska, Małgorzata Karbownik i Pola Wolska zajęły 9 miejsce. Podczas startów sztafet kobiet Katarzyna Dębska wraz z Małgorzatą Karbownik uplasowały się na 5 miejscu. Sztafeta męska w składzie Igor Radomyski i Adam Machaj (ZKS Drzonków) zmagania zakończyli na miejscu 13.