Memoriał Zbigniewa Majewskiego – Drzonków 2020

W dniach 18-20.12.2020 r. w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie odbył się Memoriał Zbigniewa Majewskiego – międzynarodowe zawody halowe. W wydarzeniu tym wzięło udział 75 zawodników i zawodniczek z Polski, Czech, Litwy, Niemiec oraz Ekwadoru. Nasze Stowarzyszenie reprezentowało siedmioro zawodników: Michalina Wierzba, Natalia Bieniecka,  Pola Wolska, Katarzyna Dębska, Hanna Matusik, Aleksandra Kazubska, Hanna Jakubowska oraz Igor Radomyski. Podczas zawodów zostali również wyłonieni zwycięzcy Mistrzostw Polski U24. Tylko Michalina i Natalia wzięły udział we wszystkich pięciu konkurencjach. Michalinie najlepiej poszło pływanie, które z czasem 02:18,81 ukończyła na wysokiej 5 pozycji, na planszy szermierczej odnotowała 14 zwycięstw co zagwarantowało 9 lokatę (218pkt). Jazda konna niestety nie była tym razem mocną stroną Misi i z notą 241pkt zajęła 14 lokatę. Ostatecznie po laser run (10 lokata), uplasowała się na 11 pozycji w klasyfikacji open. Natalia najlepiej pokazała się na planszy szermierczej i po 16 wygranych pojedynkach zajęła 7 miejsce, na parkurze zdobywając 264 pkt uplasowała się na 13 pozycji. Niestety pływanie z czasem 02:35,67 dało jej 27 lokatę, a laser run 23. W klasyfikacji open Natalia zajęła 14 miejsce. Pola nie wzięła udziału w jeździe konnej. Podobnie jak Michalinie najlepiej poszło jej pływanie, po którym zajmowała 3 pozycję (02:15,36), podczas szermierki odnotowała tylko 8 zwycięstw co dało jej 23 lokatę, a laser run ukończyła jako 10. W klasyfikacji open uplasowała się na 17 miejscu. Kasia, Hania M., Ola, Hania J. i Igor wystartowali w pływaniu oraz laser run. Najlepiej zaprezentowała się Kasia, która po pływaniu zajmowała 18 lokatę z czasem 02:26,09, a podczas biegu ze strzelaniem uzyskała 12 wynik zawodów z czasem 13:34,08. Dzięki temu startowi piątka najmłodszych zawodników uzyskała cenne doświadczenie oraz mogła podpatrzeć przebieg całych zawodów pięciobojowych.

Wszystkim gratulujemy świetnych wyników!