Letnie zawody pływackie

W dniu 18.06.2021 r. odbyły się “Letnie zawody pływackie” dla dzieci zorganizowane przez nasze Stowarzyszenie we współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji m.st Warszawy dzielnicy Wola. W zawodach wzięło udział 39 zawodniczek i zawodników z roczników 2009-2015, którzy rywalizowali na dystansach 100, 50 i 25 metrów stylem dowolnym i grzbietowym.
Szczególnie cieszy nas, że podczas zawodów nasi zawodnicy ustanowili mnóstwo rekordów życiowych, co upewnia nas, że ciężka praca jaką wykonują przynosi oczekiwane rezultaty. Najważniejszy jednak był sam udział. Niestety przez pandemię zawody z cyklu „Penta Day” dla najmłodszych zawodników nie odbywały się, więc nie było okazji, aby najmłodsi mogli sprawdzić się. Cieszy nas, że mogliśmy zorganizować takie zawody na zakończenie roku szkolnego, które zarazem były podsumowaniem dotychczasowej pracy.
Chcieliśmy wyrazić szczególne podziękowania dla Dyrektora OSIR Wola pana Arkadiusza Werelicha za przygotowanie pakietów dla zawodników, Dyrektora pływalni „Nowa Fala” pana Witolda Maciocha za udostępnienie pływalni oraz gościowi specjalnemu Patrycji Adamkiewicz, reprezentantce Polski na IO w Taekwondo, za przygotowanie pakietów od firmy ORLEN.
Dziękujemy również starszym zawodnikom STPP CWKS Legia – Katarzyna Dębska, Igor Radomyski, Hanna Jakubowska, Hanna Matusik, Aleksandra Kazubska, Krzysztof Majcher, Łukasz Nowik, Antoni Ruzik, Sandra Wasążnik (którzy ze względu na wiek nie mogli już wziąć udziału w zawodach) za pomoc w organizacji i przebiegu zawodów, bez Was by się nie udało!
Wszystkim zawodnikom gratulujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *