IV Edycja Pucharu Polski – Drzonków

W dniach 13-15.05.2022 r w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie została rozegrana czwarta edycja zawodów z cyklu Pucharu Polski. Zawody zostały przeprowadzone w nowej, skróconej, 90-minutowej formule. Do zmagań przystąpiło 87 zawodniczek i zawodników z 11 państw. Nasze Stowarzyszenie reprezentowane było przez 6 zawodniczek: Michalina Wierzba, Wiktoria Wierzba, Paulina Myrda, Maja Biernacka, Pola Wolska i Patrycja Kieraga.

Najlepiej podczas finału „A” zaprezentowała się Wiktoria Wierzba zajmując 10 miejsce. Podczas rywalizacji juniorek na wyróżnienie zasługuje Maja Biernacka, która stanęła na drugim stopniu podium. Laser run w wykonaniu Mai był drugim czasem w finale „B”. Należy dodać, że zawody te zaliczają się do klasyfikacji Pucharu Europy.