23. miejsce Daniela Ławrynowicza w II Edycji Pucharu Świata w Los Angeles

Zmagania w II Edycji Pucharu Świata w pięcioboju nowoczesnym w Los Angeles zakończyły się dla naszego reprezentanta Daniela Ławrynowicza uplasowaniem na 23. pozycji.

Swoje zmagania Daniel rozpoczął na pływalni zajmując 30. miejsce (2:12,82), a po szermierce wskoczył na 26. lokatę (15+1 wygrana). Jazdę konną z maksymalnym wynikiem 300 punktów ukończyło aż 12 zawodników, jednak nie było w tym gronie Polaków – nasz reprezentant zaliczył jedną zrzutkę oraz przekroczył o sekundę normę czasu – co oznaczało nieznaczny spadek Daniela na 29. miejsce w klasyfikacji. Bardzo dobry wynik w kombinacji (11:17,14), w której zajął 11. miejsce, spowodował awans naszego zawodnika i ostatecznie Daniel ukończył zawody na 23. pozycji.

Drugi reprezentant Polski Jarosław Świderski zajął wysokie ósme miejsce.